- 20%

Rilastil – Aqua Krem hidratues i pasur, për lëkura normale në të thatë

(1 përshtypje mbi produktin)

2,880 Lekë

(Aqua – Cream Optimale)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Emulsion me teksturë të pasur në fraksion lipidik (yndyror) indikuar për lëkura normale dhe të thata. Hidraton lëkurën në thellësi, rivendos butësinë dhe elasticitetin.

Rezultati
Lëkurë e hidratuar në thellësi

Mënyra e përdorimit
Pas pastrimit të fytyrës vendoseni kremin dhe masazhojeni ngadalë, në formë rrethore, butësisht me mollëzat e gishtave.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– Paketim i sigurtë
– Jo komedogjenik
– Pa kolorant
– Pa paraben
– Hipoalergjik

Firma

Rilastil

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Aqua Krem hidratues i pasur, për lëkura normale në të thatë
 • Jola P. (blerës i verifikuar)

  Eshte shume hidratues dhe njekohesisht perthithet mire nga lekura. Perfekt per lekura te thata, dhe si primer per make up

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART