- 40%

Rilastil – Sun System Krem dielli (SPF 50+)

1,500 Lekë

Ofertë e limituar! Me blerjen e një produkti të linjës Rilastil Sun System përfito falas Rilastil Spray After Sun (200ml)

(Sun System – SPF 50+ Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem me një teksturë të pasur, i lehtë për tu përhapur dhe përthithur. Siguron mbrojtjen nga rrezet UVA-UVB. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme. Hidraton, zbut dhe eleminon skuqjen. E rekomanduar për lëkurat e çelta, shumë të ndjeshme.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në fytyrë 30 minuta para ekspozimit në diell

 • Rezistent ndaj ujit
 • Jo komedogjenik
 • Paketim i sigurtë
 • I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur
Firma

Rilastil

Linja

Sun System

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Titanium Dioxide • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Triacontanyl PVP • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Alcohol • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Caprylic/Capric Triglyceride • Glyceryl Dibehenate • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Dimethicone • Tribehenin • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Glyceryl Behenate • Diglycerin • Propylene Glycol • o-Cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Krem dielli (SPF 50+)”

LART