- 30%

Rilastil – Sun System Krem dielli (SPF 30)

1,680 Lekë

(Sun System – SPF 30 Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem me një teksturë të pasur, që përhapet lehtë dhe përthithet shpejt. I përshtashëm për lëkurat e çelëta dhe te ndjeshme ndaj diellit. Siguron një mbrojtje nga rrezet UVA-UVB. Hidraton dhe zbut lëkurën. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme. Lejon lëkurën që të marrë një nxirje uniforme.

Mënyra e perdorimit:
Aplikojeni kremin 30 minuta para ekspozimit ne diell.

-Pa paraben
-Pa parfum
-Pa ngjyrues
-I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-Jo komedogjenik
-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Sun System

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Krem dielli (SPF 30)”

LART