- 20%

Rilastil – Hydrotenseur Krem antirrudhë për sytë

3,440 Lekë

Krem konturor për sytë, ristruktues kundër rrudhave.

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Hydrotenseur Krem antirrudhë për sytë

Trajtim kundër rrudhave, qeseve dhe rrathëve të errët me një teksturë të butë dhe lehtësisht të përthithur.

 • Hidraton, zbut dhe riparon lëkurën, duke luftuar rrudhat dhe duke i rikthyer elasticitetin e lëkurës.
 • Ceramides, Lupeol dhe Miolift plotësojnë formulën për një efekt intensiv riparues, forcues dhe anti-rrudhë.
 • Acetyl Tetrapeptide ndihmon në kontrastin e fryrjes së syve dhe rrathëve të errët, duke respektuar zonën delikate të konturit të syve.

Udhëzime mbi përdroimin

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën periokulare, duke e masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Shmangni aplikimin e tij në qepallë të lëvizshme.

 • Vetëm përdorim i jashtëm.
 • Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë; në rast kontakti aksidental shpëlajeni me ujë.
 • Ruajeni larg burimeve të nxehtësisë.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water) • Glyceryl Stearate • Cetearyl Alcohol • Oleyl Erucate • Glycerin • Butylene Glycol • Myristyl Myristate • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil • PEG-100 Stearate • Stearic Acid • Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil • Dimethicone • Oryza Sativa (Rice) Bran Oil • Arginine • Behenyl Alcohol • Sodium Oli-voyl Glutamate • Hydroxyethylcellulose • Glyceryl Oleate • Glyceryl Stearate Citrate • Sodium Hyaluronate • Tocopheryl Acetate • Xylitol • Laureth-3 • Oryzanol • Schisan-dra Chinensis Fruit Extract • Ceramide NP • Dipropylene Glycol • Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Lupinus Albus Seed Extract • Hydrogenated Lecithin • Ceramide AP • Ceramide AS • Ceramide NS • Ceramide EOP • Cholesterol • Acetyl Tetrapeptide-5 • Tocopherol • Sodium Hydroxide • Penta-erythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydro-cinnamate • Tetrasodium Glutamate Diacetate • Chlorphenesin • O-Cymen-5-Ol • Potassium Sorbate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrotenseur Krem antirrudhë për sytë”

LART