Kryefaqja » Produktet » Femra » Make up » Korrektor » Rilastil – Camouflage Korrektor për njollat

Rilastil – Camouflage Korrektor për njollat

2,090 Lekë 1,880 Lekë

(Camouflage – Corrective Fluid Anti-Spots)

Firma: ,
Kategoritë: , ,

Përshkrimi i Produktit

Korrektor specifik me veprim zbardhues për të maskuar hiperpigmentimet, diskromite, melasmat. Neutralizon hiperpigmentimin duke njëtrajtësuar lëkurën.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni lokalisht dhe përhapeni me aplikatorin me preçizion të lartë. Njëtrajtësoni pamjen me fondantinën me mbulim të lartë të linjës Rilastil – Camouflage.

-Pa paraben, pa parfum
-Hipoalergjike
-E testuar në lëkura shumë të ndjeshme
-E testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Rilastil – Camouflage Korrektor për njollat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *