- 25%

Rilastil – Camouflage Korrektor për njollat

1,567.50 Lekë

(Camouflage – Corrective Fluid Anti-Spots)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korrektor specifik me veprim zbardhues për të maskuar hiperpigmentimet, diskromite, melasmat. Neutralizon hiperpigmentimin duke njëtrajtësuar lëkurën.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni lokalisht dhe përhapeni me aplikatorin me preçizion të lartë. Njëtrajtësoni pamjen me fondantinën me mbulim të lartë të linjës Rilastil – Camouflage.

-Pa paraben, pa parfum
-Hipoalergjike
-E testuar në lëkura shumë të ndjeshme
-E testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Camouflage Korrektor për njollat”

LART