- 25%

Rilastil – Camouflage Korrektor i lokalizuar kundër skuqjeve

1,567.50 Lekë

(Camouflage – Corrective Fluid Anti-Redness)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korrektor specifik me veprim zbutës që redukton imperfeksionet të shkaktuara nga të skuqurat : rosacea, angioma, lekura kuperoze; shenjat nga aknet.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni lokalisht dhe perziejeni me aplikatorin special me preçizion të lartë. Njëtrajtësoni pamjen duke aplikuar lehtë fondantinën me mbulim të lartë të linjës Rilastil – Camouflage

– Pa paraben, pa parfum
-Hipoalergjike
-E testuar në lëkura shumë të ndjeshme
-E testuar mikrobiologjikisht, dermatologjikisht
-E testuar për Nikel, Kobalt,Krom, Mërkur

Firma

Rilastil

Linja

Camouflage

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Camouflage Korrektor i lokalizuar kundër skuqjeve”

LART