- 30%

Rilastil – Intense C Gel Serum

3,913 Lekë

Serum me 15% vitaminë C për të gjithë llojet e lëkurave

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Intense C Gel Serum

Serumi në teksturë xheli me 15% High Tech vitaminë C, lufton përparimin e rrudhave, teksturës së pabarabartë të lëkurës dhe shenjave të lodhjes për shkak të ndryshimeve sezonale ose stresit. Lëkura hidratohet menjëherë duke reduktuar gjithashtu dhe vijat e holla.

 • Përmbajtje e lartë vitamine C
 • Acid hialuronik
 • I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik
 • Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në të gjithë fytyrën në lëkurë të pastër dhe të thatë. Shmangni kontaktin me sytë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water), 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, C12-13 Pareth-9, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Intense C Gel Serum”

LART