- 30%

Rilastil – Intense C Booster Spray

(1 përshtypje mbi produktin)

1,953 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Intense C Booster Spray

Spray përforcues i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik i cili ndriçon dhe zbut lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë. I pasuruar me një kompleks anti-plakje, antioksidant, ai rikthen shkëlqimin dhe freskinë për një lëkurë të shëndetshme dhe rrezatuese. Nëse aplikohet pas rutinës së zakonshme të pastrimit të fytyrës, lëkura mbetet jashtëzakonisht e lëmuar, duke i bërë trajtimet pasuese më efektive.

 • Përmbajtje e lartë vitamine C
 • Acid hialuronik
 • I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni në një distancë minimale prej 15-20 cm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

100ml

INGREDIENTS: Aqua (Water) • Niacinamide • Propanediol • Sodium PCA • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Pullulan • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid • Citric Acid • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • Aloe Barbadensis Leaf Extract • Bioflavonoids • Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract • Sodium DNA • Disodium Phosphate • Cetrimonium Bromide • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Intense C Booster Spray
 • (blerës i verifikuar)

  Te jep ndjesi freskie dhe hidratimi sidomos ne periudhen e veres. Ka gjithashtu arome shume te mire. Love it!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART