- 30%

Rilastil – Hydrotenseur LF Lifting Serum

4,445 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum është një koncentrat me një teksturë të butë, të mëndafshtë dhe që përthithet shpejt, me efekt lifting.

Kompleksi ekskuziv “Lifting”, garanton një veprim mbushës dhe ridensifikues. Acidi Hialuronik High Tech vepron si përforcues, duke rritur efikasitetin e produktit dhe duke e bërë lëkurën më elastike dhe kompakte.
Lëkura është më e relaksuar, rrudhat më të zbehta

 • Pa paraben, derivate të grurit, vajra minerale, lanolinë dhe derivate të lanolinës.
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Krom, Paladium dhe Mërkur
 • Bazë perfekte për make-up, garanton make-up që zgjat

Trajtim i shpejtë: Përdoreni në mëngjes dhe vazhdoni me kremin lifting.
Trajtim mbajtës: Përdoreni në mëngjes dhe vazhdoni me trajtimin e zakonshëm të Rilastil.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Aqua (Water) • Dimethicone • Cyclopentasiloxane • C12-15 Alkyl Benzoate • Butylene Glycol •Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate • Polysilicone-11 • Glycerin • Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone • Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone •Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables •Sodium Polystyrene Sulfonate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Arginine • Caprylic/Capric Triglyceride •Sodium PCA • Propanediol • Ornithine • Tocopheryl Acetate •Sodium Lauroyl Lactylate • Sodium Hyaluronate • Glycolipids • Pullulan •Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester •Ceramide NP •Ceramide AP •Phytosphingosine •Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Tocopherol • Sodium DNA •Ceramide EOP • Levulinic Acid • p-Anisic Acid • Phospholipids • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer •Laureth-3 • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Isohexadecane •Hydroxyethylcellulose • Polysorbate 80 • Sodium Hydroxide • Sorbitan Oleate •Carbomer •Xanthan Gum • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin •Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrotenseur LF Lifting Serum”

LART