- 20%

Rilastil – Hydrotenseur LF Lifting Cream

5,032 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil HydrotenseurLF Lifting krem është një trajtim i pasur, kremoz, me teksturë që përthithet shpejt, me efekt mbushës dhe ridensifikues.
Trajtim i kombinuar specifik për grupmoshën 40 vjeç.

Kompleksi ekskluziv “Lifting”, me efekt mbushës, garanton një veprim tonifikues dhe ushqyes. Acidi Hialuronik High Tech vepron si përforcues, duke rritur efikasitetin e produktit dhe duke e bërë lëkurën më elastike dhe kompakte.
Rrudhat zbuten dhe lëkura është më e ushqyer.
Bazë perfekte për make-up, siguron një make-up që zgjat.

 • Pa paraben, derivate të grurit, vajra minerale, lanolinë dhe derivate të lanolinës.
 • Jo komedogjenike
 • Hipoalergjike
 • E testuar klinikisht
 • E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Trajtim i shpejtë: Përdorni serumin Hydrotenseur Lifting në mëngjes dhe vazhdoni me kremin Hydrotensuer Lifting.
Trajtim mbajtës: Përdoreni në mëngjes dhe/ose në darkë.

Firma

Rilastil

Aqua (Water)• C12-20 Acid PEG-8 Ester •Butylene Glycol • Caprylyl Methicone •Hydrogenated Didecene • Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate •Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables •Panthenol •Sodium PCA •Cetyl Alcohol • Polymethyl Methacrylate • Cyclopentasiloxane • Sodium Hyaluronate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Propanediol • Arginine • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Polysilicone-11 • Ornithine • Tocopheryl Acetate • Phospholipids • Sodium Lauroyl Lactylate •Laureth-3 • Pullulan • Glycolipids •Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Ceramide NP • Ceramide AP • Phytosphingosine • Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Sodium DNA • Ceramide EOP • Levulinic Acid • p-Anisic Acid •Hydroxyethylcellulose • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Glycerin •Sodium Hydroxide • Carbomer • Xanthan Gum • Tocopherol • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Phenoxyethanol •Potassium Sorbate • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrotenseur LF Lifting Cream”

LART