- 30%

Rilastil – Hydrotenseur Emulsion hidratues antirrudhë

3,885 Lekë

(Hydrotenseur – Moisturizing Fluid)

Përshkrimi i Produktit

Emulsion hidratues i fortë me efekt të theksuar antirrudhë dhe veti zbutëse dhe
tonifikuese. Ka veprim matifikues duke eleminuar yndyren e tepert. I pershtatshem per lekura normale -mikse.

Nuk përmban parfum.

Mënyra e përdorimit: pas pastrimit të fytyrës vendoseni kremin dhe masazhojeni ngadalë, në formë rrethore, butësisht me mollëzat e gishtave.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Hydrotenseur

Mosha

40+

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrotenseur Emulsion hidratues antirrudhë”

LART