- 20%

Rilastil – Hydrotenseur Anti-Aging Duo

5,120 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Hydrotenseur Anti-Aging Duo

Seti përmban:

 • Rilastil Hydrotenseur Koncentrat në Pika

Serum për fytyrën kundër rrudhave, i krijuar posaçërisht për të korrigjuar në mënyrë aktive shenjat e plakjes.

Mbush rrudhat, tonifikon dhe rrit elasticitetin. Me Acid Hialuronik, Vitaminë E & Calmosensine, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Lëkura rifiton elasticitetin e saj dhe konturi i fytyrës riformohet. Për  lëkurën normale – mikse mund të përdoret si një trajtim intensiv kundër rrudhave. Për lëkurë normale në të thatë mund të përdoret në kombinim me kremin ushqyes kundër rrudhave Hydrotenseur, si një preparat për të përmirësuar trajtimin e zakonshëm kozmetik.

 • Kremin hidratues Rilastil Hydrotenseur

Krem hidratues me veprim të fortë kundër rrudhave, teksturë e lehtë që lejon përthithje të menjëhershme, ndërsa lëkura vazhdon të mbetet e hidratuar, e lëmuar dhe e butë. Me acid hialuronik dhe vitamina të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Hidraton thellësisht dhe rrit elasticitetin e lëkurës. Korrigjon në mënyrë aktive shfaqen e rrudhave. Është një bazë e shkëlqyer për grimin, ofron një efekt mat që zgjat. I përshtatshëm si trajtim i përditshëm kundër rrudhave për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, duke shmangur masazhimin e zgjatur. Mund të përdoret edhe në zonën e konturit të syve.

Aplikojeni kremin hidratues në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të thatë pas heqjes së make-up-it dhe pastrimit të plotë. Masazhoni butësisht me lëvizje nga poshtë lart.

 

Firma

Rilastil

Mosha

35+

Forma

Flakon me pikatore, Tubet

Sasia

50 ml, 30ml

Rilastil Hydrotenseur Concentrate In Drop
Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Peg-8, Betaine, Sorbitol, Polysorbate 20, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Sodium Pca, Pisum Sativum (Pea) Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Algin, Lactobionic Acid, Allantoin, Sodium Lauroyl Lactylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Benzophenone-4, Arginine, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ceramide Ap, Ceramide Np, Ceramideeop, Phytosphingosine, Cholesterol, Glyceryl Polyacrylate, Carbomer, Laureth-3, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Parfum (Fragrance).
Rilastil Hydrotenseur Moisturizing Cream
Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Diethylhexyl Carbonate, Bis-Peg/Ppg-16/16 Peg/Ppg- 16/16 Dimethicone, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Sodium Pca, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Ceteareth-25, Carbomer, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate/ Carrot Polypeptide, Sodium Lauroyl Lactylate, Oryzanol, Diglycerin, Urea, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Ethyl Linoleate, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Sorbitol, Lysine, Pca, Arginine, Allantoin, Lactic Aci, Phytosphingosine, Cholesterol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Tocopherol, Xanthan Gum, Octyldodecanol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, O-Cymen-5-Ol, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Pentaerythrityl Tetra- Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrotenseur Anti-Aging Duo”

LART