Zbritje

Rilastil – Hydrafusion Gel-cream

3,311 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Trajtim i ri dermatologjik me një teksturë të freskët, shumë të lehtë, që përthithet menjëherë, e formuluar të hidratojë lëkurën dhe të përmirësojë imperfeksionet e celulitit.

Hidraton në thellësi lëkurën, duke luftuar kundër celulitit dhe duke përmirësuar butësinë e lëkurës.

Përmban:

 • Ekstrakt Prunella vulgaris dhe Celosia cristata: reduktojnë akumulimin e yndyrës, lipogenesis, lipolysis dhe rrisin nivelet e ATP.
 • Sorbitol
 • Piper të kuq: relaksues dhe stimulues

Pa kafeine, bioflavonoide, jod dhe retinol mund të përdoret gjatë shtatzanisë dhe ushqyerjes me gji.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes në zonat e dëshiruara duke e shoqëruar me lëvizje rrethore derisa të përthithet.

 • Pa kafeinë, retinol dhe derivate të grurit
 • Pa paraben
 • Pa agjentë ngjyrues
 • Parfum piperi të kuq
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Mosha

25+, 70+, 20+, 30+, 40+, 50+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml, 75ml

Aqua (Water) • Ethylhexyl Palmitate • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Behenyl Alcohol •Sorbitol • Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer • Dimethicone • Pentylene Glycol • Hydrolyzed Celosia Cristata Flower/Seed Extract •PEG-8 • Hydrolyzed Prunella Vulgaris Extract •Sodium DNA •Arginine •Tocopherol •Cyanocobalamin • Ascorbyl Palmitate •Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA•Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Hydrafusion Gel-cream”

LART