- 20%

Rilastil – Hand Care Kit (1+1)

(3 përshtypje mbi produktin)

560 Lekë

Sasi e limituar! Hand Care Kit (1+1) – Përfito 2 krem duarsh Rilastil Repairing hand Cream me çmimin e njërit

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Hand Care Kit (1+1)

Kremi i duarve Rilastil riparon dhe trajton duart, i hidraton ato, i ushqen dhe i mbron lëkurën e duarve duke i lënë të buta dhe elastike.

 • Riparon dëmtimet e shkaktuara nga agjentët atmosferikë ose nga substanca agresive, duke rivendosur filmin hidro-lipidik
 • Ushqen lëkurën e duarve duke e mbajtur atë elastike
 • Jep rehati të menjëhershme dhe absorbohet me shpejtësi
 • 20% Gjalpë Shea

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në cdo kohë sipas nevojës suaj.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Aqua (Water) • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Glycerin • Isohexadecane • Betaine • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Cetearyl Alcohol • Polymethyl Methacrylate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Polyacrylate-13 • Polyisobutene • Ethyl Vanillin • Xanthan Gum • Polysorbate 20 • Sorbitan Isostearate • PEG-8 • Tocopherol • Sodium Hydroxide • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Disodium EDTA • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin.

Pështypjet mbi produktin
 • 4.6
  vlerësime
 • 5 Yje
  40%
  4 Yje
  20%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Rilastil – Hand Care Kit (1+1)
 • Kleana P. (blerës i verifikuar)

  Hidratim lekure qe zgjat

 • Ana M. (blerës i verifikuar)

  Fantastik! Pervec aromes qe e adhuroj, me pelqen qe perthithet shpejt dhe u jep duarve nje butesi qe zgjat edhe pas larjes.

 • Olkida N. (blerës i verifikuar)

  Fantastik dhe ka nje arome te mrekullueshme,e pasi lan duart e ndjen.Super i mire.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART