Rilastil – Camouflage Fondantinë pudër kompakte (SPF 30)

(Camouflage – Corrective Powder Foundation)

5 nuanca: Porcelan, Natural, Honey, Sand, Moka

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Tekstura pudër ultrafine, specifike për lëkura normale-mikse, mbron si një fondantine pa bllokuar poret. Garanton një pamje homogjene dhe të matifikuar të lëkurës. Mbron lëkurën nga foto-plakja duke parandaluar njollat (SPF 30).

Mënyra e përdorimit:
Pas kremit tuaj të përditshëm, aplikojeni në fytyrë dhe hapeni në mënyrë uniforme duke filluar nga qendra e fytyrës për në pjesën e jashtme.

-Pa paraben, pa parfum
-Hipoalergjike
-E testuar në lëkura shumë të ndjeshme
-E testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Linja

Camouflage

Mosha

Të gjithë

Sasia

8g

SPF

30

Nuanca

Honey [03], Moka [05], Natural [02], Porcelan [01], Sand [04]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Camouflage Fondantinë pudër kompakte (SPF 30)”

LART