Rilastil – Camouflage Fondantinë me mbulim të mesëm (SPF 15)

(Rilastil Camouflage – Foundation Medium Coverage)

5 nuanca: Porcelan, Natural, Mjaltë, Sand, Moka

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Tekstura e lehtë dhe e butë përshtatet në mënyrë perfekte me linjat e fytyrës duke lënë në fytyrë një efekt natyral dhe homogjen. Lëkura duket e butë, elastike dhe pa imperfeksione. Garanton një makijazh që zgjat dhe që mbron nga foto-plakja (SPF 15)

Mënyra e përdorimit:
Pas kremit tuaj të përditshëm, aplikojeni në fytyrë dhe hapeni në mënyrë uniforme. Rregulloni intensitetin e fondantinës sipas dëshirës.

-Pa paraben, pa parfum
-Hipoalergjike
-E testuar në lëkura shumë të ndjeshme
-E testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Camouflage Fondantinë me mbulim të mesëm (SPF 15)”

LART