Rilastil – Camouflage Fondantinë me mbulim të lartë

(Camouflage – Foundation High Coverage)

5 nuanca: Porcelan, Natural, Mjaltë, Sand, Moka

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Teksturë kremoze që përshtatet në mënyrë perfekte me linjat e fytyrës. Thahet shpejt dhe garanton një mbulim të lartë. Siguron një pamje homogjene dhe një makijazh që zgjat si dhe mbron nga foto-plakja.

Mënyra e përdorimit:
Pas kremit tuaj të përditshëm, aplikojeni në fytyrë dhe hapeni në menyrë uniforme. Rregulloni intensitetin e fondantinës sipas deshirës.

-Pa paraben, pa parfum
-Hipoalergjike
-E testuar në lekura shumë të ndjeshme
-E testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Linja

Camouflage

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Nuanca

Sand, Honey, Moka, Natural, Porcelain

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Camouflage Fondantinë me mbulim të lartë”

LART