- 20%

Rilastil – Sun System Fluid me ngjyrë mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,352 Lekë

(Sun System – Fluid Color Comfort SPF 50+)

Përshkrimi i Produktit

Fluid emulsion me një teksture shumë të lehtë, e indikuar për lëkurat hipersensitive, alergjike ndaj diellit dhe shumë fotosensitive. Hapet shpejt pa lënë gjurmë dhe jep nje ngjyre te lehte ne lekure. Siguron mbrojtjen nga rrezet UVA-UVB. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme. Hidraton, zbut dhe eleminon skuqjen. Parandalon njollat nga dielli.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në fytyre 30 minuta para ekspozimit në diell

-Rezistent ndaj ujit
-Jo komedogjenik
-Pa paraben
-Pa kolorues
-I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Sun System

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Sun System Fluid me ngjyrë mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)
 • Etleva B. (blerës i verifikuar)

  Super mbrojtes dhe me arome te kendshme

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART