- 20%

Rilastil – Sun System Fluid mbrojtës ndaj diellit per lëkura hipersensitive (SPF 50+)

2,352 Lekë

(Sun System – Mineral Fluid SPF 50+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fluid emulsion me një teksture shumë të lehtë, e indikuar për lëkurat hipersensitive, alergjike ndaj diellit dhe shumë fotosensitive. Hapet shepjt pa lënë gjurmë. Siguron mbrojtjen nga rrezet UVA-UVB. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme. Hidraton, zbut dhe eleminon skuqjen. Parandalon njollat nga dielli.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në fytyre 30 minuta para ekspozimit në diell

-Rezistent ndaj ujit
-Jo komedogjenik
-Pa paraben
-Pa kolorues
-I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Fluid mbrojtës ndaj diellit per lëkura hipersensitive (SPF 50+)”

LART