- 20%

Rilastil – Aqua Normalizing Fluid

2,880 Lekë

(Aqua – Normalizing Fluid)

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Aqua Fluid , hidratues për lëkura mikse dhe të yndyrshme

Rilastil Aqua Fluido Normalizzante është një emulsion fytyre i përthithur ultra i shpejtë me një teksturë të lehtë, me përbërës aktivë me veti hidratuese, ribalancuese dhe zbehëse.

 •  Kufizon prodhimin e tepërt të sebumit në zonën T të fytyrës, matizon dhe i jep fytyrës një pamje rrezatuese (Capryloyl Glycine, Hamamelis  virginiana dhe Corallina officinalis)
 • Rikthen gjendjen e duhur të hidratimit të lëkurës (acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare për hidratim sipërfaqësor dhe me peshë molekulare të ulët për hidratim të thellë)
 • Rikthen integritetin në barrierën e lëkurës, duke penguar humbjen e ujit (SK-Influx®V)
 • E bën lëkurën të butë dhe prej kadifeje (Vitamina F me Omega 3 dhe Omega 6).

Udhëzime mbi përdroimin

Aplikoni Aqua Fluido Normalizzante në mëngjes dhe në mbrëmje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Shishe

Sasia

50ml

Aqua (Water) • Oleyl Erucate • Cyclopentasiloxane • Polymethyl Methacrylate • Isohexadecane • Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer • Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate • Capryloyl Glycine • Arachidyl Alcohol • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer • Behenyl Alcohol • Arachidyl Glucoside • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Polysorbate 80 • Ethyl Linoleate • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Hydrolyzed corallina officinalis • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Cholesterol • Phytosphingosine • Ceramide EOP • PPG -15 Stearyl Ether • Sorbitan Oleate • Propylene Glycol • Carbomer • Xanthan Gum • Triethanolamine • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua Normalizing Fluid”

LART