- 30%Hot

Rilastil – Micro Fluid hidratues për rrudhat e para

2,940 Lekë

(Micro – Moisturizing Fluid)

Përshkrimi i Produktit

Për lëkura normale dhe mikse. Ideal si baze make up ka veprim antirrudhë, antioksidant dhe hidratues të thellë.

 • Teksturë e lehtë me përthithje të shpejtë.
 • Mbrojtje nga agresoret e jashtem
 • Parandalim i mikrorrudhave

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimittë fytyrës vendoseni kremin dhe masazhojeni ngadalë, në formé rrethore, butësisht me mollëzat e gishtave.

Avantazhet

 • Nuk përmban parabenë
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • Pa ngjyrues
 • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Micro

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Micro Fluid hidratues për rrudhat e para”

LART