- 40%

Rilastil – Sun System Emulsion i lehte mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)

1,638 Lekë

(Sun System – Light Emulsion SPF 50+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion i lehtë oil-free, veçanërisht i indikuar për lëkurat mikse dhe të yndyrshme. Siguron mbrojtjen nga rrezet UVA-UVB. Mbron lekurën nga plakja e parakohshme. Hidraton, zbut dhe eleminon skuqjen. Parandalon njollat.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në fytyre 30 minuta para ekspozimit në diell.

 • Pa paraben
 • Rezistent ndaj ujit
 • Jo komedogjenik
 • Paketim i sigurtë
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur
Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System Emulsion i lehte mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)”

LART