Kryefaqja » Produktet » Femra » Fytyra » Kujdesi ndaj diellit » Rilastil – Sun System Emulsion i lehte mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)

Rilastil – Sun System Emulsion i lehte mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)

2,730 Lekë 2,460 Lekë

(Sun System – Light Emulsion SPF 50+)

Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Emulsion i lehtë oil-free, veçanërisht i indikuar për lëkurat mikse dhe të yndyrshme. Siguron mbrojtjen nga rrezet UVA-UVB. Mbron lekurën nga plakja e parakohshme. Hidraton, zbut dhe eleminon skuqjen. Parandalon njollat.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në fytyre 30 minuta para ekspozimit në diell.

-Pa paraben
-Rezistent ndaj ujit
-Jo komedogjenik
-Paketim i sigurtë
-I testuar klinikisht
-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Rilastil – Sun System Emulsion i lehte mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *