- 25%

Rilastil – A-LIPIK Emulsion hidartues për lëkura të thata

2,302.50 Lekë

(A-LIPIK – Emollient Emulsion)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion që absorbohet shpejt i përshtatshëm për lëkurat e thata, të ndjeshme, të dobësuara nga mungesa e yndyrës e prirur për skuqje dhe kruajtje. Me veprimin ushqyes ajo rivendos komfortin optimal të lëkurës

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të thatë e të pastruar, duke e masazhuar lehtë.

-I testuar mikrobiologjikishte dhe dermatologjikisht
-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur
-Përqendrim i lartë i përberesve aktivë
-Pa parfum
-Pa alkool
-Paketim i sigurtë
-Jo komedogjenik
-Pa ngjyrues
-Pa paraben
-Hipoalergjik

Firma

Rilastil

Linja

A-Lipik

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – A-LIPIK Emulsion hidartues për lëkura të thata”

LART