- 20%

Rilastil – Elasticizing Oil

1,680 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Humbja e elasticitetit çon në një ndjeshmëri më të madhe të lëkurës, duke përshpejtuar proceset e plakjes dhe relaksimit të tij dhe rrit ndjeshmërinë e saj. Vetëm një trajtim specifik mund të kundërshtojë në mënyrë efektive problemet që rrjedhin nga mungesa e elasticitetit.

Rilastil Elasticizing Oil është një trajtim trupi shumë zbutes dhe restaurues, bazuar në vajrat vegjetale të perzgjedhura (Vaj Argani, Jojoba, Ulliri, Bran Rice dhe Plukenetia) dhe pasurohet me Vitaminë E dhe Vitaminë F. Prania e Omega 3, 6 dhe 9 e karakterizon produktin si trajtim i zgjedhur për të promovuar elasticitetin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Specifike në rastet e:

 • Lëkurë jo elastike: rivendos elasticitetin e lëkurave të thata dhe të dehidratuara
 • Shtatzani: si një trajtim plotësues në trajtimin me Rilastil krem kundër strijave
 • Plagë, shenja në lëkurë: ndihmon në përmirësimin e pamjes estetike pas një ndërhyrje kirurgjikale ose post traumatike
 • Lëkurën e bebeve dhe fëmijëve: indikuar për lëkurën delikate, me veprim zbutës dhe mbrojtës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup çdo ditë pas dushit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

80ml

Caprylic/Capric Triglyceride, Diethylhexyl Carbonate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Argania spinosa Kernel Oil, Plukenetia volubilis Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Palmitate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Oryza sativa (Rice) Bran Oil, Propanediol Dicaprylate, Tocopheryl Acetate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Ethyl Linoleate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Elasticizing Oil”

LART