- 30%

Rilastil – Elasticizing Cream

2,646 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Elasticizing Cream

Kremi nga Rilastil është një trajtim i përditshëm, specifik për shenjat dhe plagët, me veprim të lartë tonifikues, hidratues dhe zbutës në lëkurë, që ndihmon për të mbajtur nivelin e duhur të elasticitetit të lëkurës duke përcjellë ndjesinë e relaksimit.

 • Ndihmon në hidratimin dhe elasiticitetin e lëkurës.
 • Rivendos qëndrueshmerinë dhe butësine e lëkurës.
 • Ndihmon në përmirësimin e shenjave, madje edhe tek bebet e fëmijët.

Udhëzime mbi përdorimin

Në momentin kur ngjyra e kuqe e shenjave/plagëve është larguar aplikoni kremin 2 herë në ditë ose me shumë duke e masazhuar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Elasticizing Cream”

: Aqua (Water) • PEG-6 Stearate • PEG-8 • Olus (Vegetable) Oil • PEG-32 Stearate • Bis-diglyceryl Polyacyladipate-1 • Sorbitol • Stearic Acid • Tapioca Starch • Panthenol • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Sodium PCA • Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate • Sodium DNA • Glycerin • Dimethicone • Oryzanol • Niacinamide • Arginine • Lactic Acid • Pisum Sativum (Pea) Extract • Leucine • Isoleucine • Valine • Proline • Tocopheryl Acetate • Lysine • Pentaerythrityl Tetra-di-t- Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Mannitol • Faex (Yeast) Extract • Polymethylsilsesquioxane • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • o-Cymen- 5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance)

0/5 (0 Reviews)

LART