- 30%

Rilastil – Dermastil pomadë

(1 përshtypje mbi produktin)

833 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pomadë anhidrike e indikuar për parandalimin dhe kontrollin e manifestimeve inflamatore dhe irritimeve në zonën e pelenave të foshnjave dhe fëmijëve. Në rast dermatiti të pelenave redukton skuqjen dhe irritimin, duke rivendosur komfortin edhe në lëkurat më delikate dhe të ndjeshme.

Përmban:

 • Oksid Zinku
 • Provitaminë B5
 • Vitaminë E
 • Pa paraben, pa parfum, pa derivate të grurit, Pa petrolatum (vazelinë, vaj vazeline), pa lanolinë.
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat e interesuara gjatë çdo ndërrimi të pelenave.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Dermastil

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Dermastil pomadë
 • (blerës i verifikuar)

  Pomade e formuluar shume mire dhe me paketim komod per t’u mbajtur ne cante.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART