- 20%

Rilastil – Daily Care Removing Cleanser 1+1 Free

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,520 Lekë.Current price is: 2,016 Lekë.

Lares i përshtatshëm për çdo lloj lëkure, madje edhe për lëkurën më të ndjeshme dhe delikate. Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Daily Care Removing Cleanser 1+1 Free

Është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure, madje edhe për lëkurën më të ndjeshme dhe delikate.

Mund të përdoret për të hequr të gjitha llojet e grimit nga zona e fytyrës dhe e syve, ose si një pastrues i butë për lëkurën e thatë, të ndjeshëm ose të irrituar. Pastron lëkurën, duke ruajtur lagështinë dhe elasticitetin e saj. Qetëson çdo skuqje, ndjesi shpimi gjilpërash dhe djegieje. E lë lëkurën të butë, të tonifikuar dhe të lëmuar. PH i produktit është izolakrimal dhe shmang djegien e syve.

REZULTATI Lëkurë e pastruar, e zbutur dhe e hidratuar.

-Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-Testuar për nikel, kobalt, krom, palladio dhe merkur * hipoallergjik ** izolakrime me pH pa SLES dhe SLS
-Pa aromë alkooli
-PaKonservues
– Pa paraben
-Pa ngjyrues

Udhëzime për përdorim

Hidhni një sasi të bollshme të produktit në një tampon pambuku, më pas pastroni fytyrën, sytë dhe qafën. Thajeni butësisht. Nuk keni nevojë për shpëlarje.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Aqua (Water) • PEG-6 Caprylic / Capric Glycerides • Glycerin • Bisabolol • Cetrimonium bromide • Tocopheryl Acetate • Disodium Phosphate • Disodium EDTA • Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Daily Care Removing Cleanser 1+1 Free
 • .

  Pas aplikimit fytyra eshte e bute dhe aspak e irrituar!

 • Roland D.

  Super sidomos me kete oferte.ja vlen

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART