- 30%

Rilastil – Daily Care – Rebalancing Astringent Toner

1,463 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Rilastil  Daily Care Rebalancing Astringent Toner

Locion i freskët dhe i lehtë për fytyren e yndyrshme, mikse dhe të prirur ndaj akneve, i cili tonifikon lëkurën. Përbërësit aktiv të përfshirë kryejnë një funksion me efekt ribalancues, shtrëngues dhe ngjeshës. Cilësia e lëkurës suaj do të duket e përmirësuar, e ndritshme, pa shkëlqim.

Toniku është i përshtatshëm për lëkura të yndyrshme të ndjeshme, mikse dhe me prirje ndaj akneve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni tonikun me pambuk në fytyrë të paster në mengjes dhe në darkë.

Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë, në rast kontakti, shpëlajeni me ujë te bollshëm. Mbajeni larg nxehtësisë dhe të mbyllur siç duhet.

https://rilastil.com/rebalancing-astringent-toner

Firma

Rilastil

Mosha

20+

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua (Water) • Alcohol denat. • PPG-26-Buteth-26 • Glycerin • Hamamelis virginiana Leaf Extract • Hydrolyzed Corallina officinalis • PEG-40 Hydrogenated Castor oil • Capryloyl Glycine • Triethanolamine • Propylene Glycol • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care – Rebalancing Astringent Toner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART