- 20%

Rilastil – Daily Care Krem Fytyre Eksfoliues

2,232 Lekë

(Daily Care – Scrubbing Mask)

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Daily Care krem eksfoliues purifikon dhe rafinon strukturën e lëkurës për një pastrim të thellë të fytyrës. Favorizon rigjenerimin e qelizave, duke rikthyer shkëlqimin e lëkurës dhe jep një efekt zbutës të menjëhershëm.

Rezultati

Lëkurë e pastruar në thellësi dhe e lëmuar.

Karakteristikat

 • Heq qelizat e vdekura dhe papastërtitë në thellësi dhe nxit ripërtëritjen qelizore
 • E lë lëkurën e butë dhe të lëmuar falë farave te kajsisë, Glucomannano dhe estereve të Jojobës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në javë në lëkurë të lagur dhe masazhojeni lehtësisht. Evitoni konturin e syve. Shplajeni me ujë të ngrohtë.

Avantazhet

 • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
 • Pa agjent kolorues, pa alkool
 • Hipoalergjik
0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Daily Care

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care Krem Fytyre Eksfoliues”

LART