- 20%

Rilastil – Daily Care Gel + Toner

(2 përshtypje mbi produktin)

3,360 Lekë

*Set në sasi të limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Daily Care Gel (250ml)

Xhel delikat dhe i freskët i përshtashëm për pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe mikse.

Rezultati

Lëkurë e pastruar dhe hidratuar

Karakteristikat

 • Pastron butë lëkurat mikse dhe të yndyrshme pa e lodhur atë falë përbërësve Corallina Officinalis, Capryolyl Glycine
 • Mbyll poret dhe hidraton lëkurën pa e irrituar atë (Corallina Officinalis, Panthenol)

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të mjaftueshme produkti në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni në fytyrën e lagur më parë derisa të krijojë shkumë. Shpëlajeni me ujë.

Avantazhet

 • Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
 • Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
 • Pa SLES, SLS
 • Pa sapun

Rilastil Daily Care Toner (250ml)

Për të gjithë tipet e lëkurave edhe ato më të ndjeshmet
Locion tonifikues dhe hidratues pa përmbajtje alkooli, ideale për të pastruar lëkurën në thellësi. Tonifikon, freskon, hidraton dhe zbut lëkurën e fytyrës dhe të qafës.

Rezultati :
Lëkurë e pastruar, hidratuar dhe e ushqyer

Karakteristikat:
– Mbyll poret, rifreskon, zbut dhe pastron lëkurën
– Normalizon shtresën hidrolipidike të lëkurës

Mënyra e përdorimit:
Pasi të keni pastruar më parë lëkurën me qumështin, vendosni tonikun në një tampon pambuku dhe fshini pa ushtruar forcë fytyrën dhe qafën.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
-Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur

Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Daily Care Gel + Toner
 • STOJANKA P. (blerës i verifikuar)

  Laresi eshte shume i lehte pavaresisht se eshte per lekura te yndyrshme. Pastron ne thelledi dhe nuk e than lekuren por e le me nje shkelqim te bukur ne fund.Tharje mund te jape vetem tek zona e syve.
  Toniku te jep nje ndjesi pickimi jo shume acaruese. Matifikon dhe zvogelon poret ne pamje, nuk e acaron aspak fytyren e ndjeshme edhe pse ka alkool ne perberje.Cmimi shume i lire per cilesite qe ka.

 • Aldi J. (blerës i verifikuar)

  Produktet jane te pershtatshme per fytyre mikse ne te yndyrshme.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART