- 25%

Rilastil – D-Clar Trajtim i plotë intensiv depigmentues

7,140 Lekë

Out of stock

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Paketimi Rilastil D-Clar garanton nje trajtim intensiv te plote kunder njollave. Eshte i perbere Nga Rilastil D-Clar Krem Depigmentues dhe Uniformizues SPF 50 dhe nga Rilastil D-Clar Koncentrat Depigmentues me pika, te cilet garantojne nje veprim te plote kunder njollave, dhe duke uniformizuar pamjen jo homogjene te lekures.

Rilastil D-Clar krem depigmentues dhe uniformizues SPF 50 50ml
Emulsion me ngjyre i indikuar si trajtim dite me perberes aktive me veprim kunder njollave
Parandalon formimin e njollave ne lekure, mbron lekuren nga rrezet e diellit, korrekton pamjen e njollave qe gjenden ne lekure duke dhene nje pamje uniforme.
Aplikohet ne menyre uniforme ne mengjes ose disa here gjate dites ne rast ekspozimi ne diell.

Rilastil D-Clar koncetrat depigmentues me pika 30ml
Trajtim intensiv per te vepruar kunder njollave te lokalizuara
I formuluar me perberes aktive me veprim kunder njollave (Butil Resorcinol, Vitamine C High-tech dhe PP, Tetrapeptide-30) dhe e pasur me AHA, favorizon eleminimine qelizave te hiperpigmentuara, duke veprua tek melazmat, njollat nga dielli, shenjat e akneve dhe hiperpigmentimet post-inflamatore.

Udhëzime mbi përdorimin
Aplikoni 1-2 pika ne mengjes dhe ne darke ne zonat qe doni te trajtoni.

Firma

Rilastil

Linja

D-Clar

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – D-Clar Trajtim i plotë intensiv depigmentues”

LART