- 25%

Rilastil – D-Clar krem depigmentues dhe uniformizues (SPF 50+)

3,045 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Emulsion me ngjyrë i indikuar si trajtim dite me përbërës aktivë me veprim kundër njollave. Parandalon formimin e njollave në lëkurë, mbron lëkurën nga rrezet e diellit, korrekton pamjen e njollave që gjenden në lëkurë duke dhënë një pamje uniforme. Aplikohet në mënyrë uniforme në mëngjes ose disa herë gjatë ditës në rast ekspozimi në diell.

Firma

Rilastil

Aqua (Water) ● Zinc Oxide (Nano) ● Cyclopentasiloxane ● Titanium Dioxide (Nano) ● C12-15 Alkyl Benzoate ● Diethylhexyl Carbonate ● Dibutyl Adipate ● Cyclohexasiloxane ● PEG-30 Dipolyhydroxystearate ● Bis-Stearyl Dimethicone ● PEG-10 Dimethicone ● Glycerin ● Butylene Glycol ● Niacinamide ● Polymethyl Methacrylate ● Silica ● Sodium Chloride ● Disteardimonium Hectorite ● Dimethicone ● Glyceryl Stearate ● Bisabolol ● Oryzanol ● Tocopheryl Acetate ● PEG-8 ● Tocopherol ● Sodium Lauroyl Glutamate ● Tetrapeptide-30 ● Lysine ● Ascorbyl Palmitate ● Magnesium Chloride ● Ascorbic Acid ● Citric Acid ● Sodium DNA ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Disodium EDTA ● CI 77492 (Iron Oxides) ● CI 77491 (Iron Oxides) ● CI 77499 (Iron Oxides).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – D-Clar krem depigmentues dhe uniformizues (SPF 50+)”

LART