- 30%

Rilastil – D-Clar Daily Depigmenting Cream

3,822 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – D-Clar Daily Depigmenting Cream

Rilastil D-Clar Daily Depigmenting Cream zvogëlon hiperkromitë, njollat ​​e diellit, melasmën, hiperpigmentimin e shkaktuar nga ilaçet ose post-inflamacion (aknet) dhe për shkak të veprimit të saj zbutës ajo zbeh tonet e pabarabarta.

Për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato më të ndjeshme.

 • Hydroxy-Resveratrol: për të kryer një veprim depigmentues efektiv dhe progresiv që unifikon fytyrën,
 • Kompleksi i teknologjisë Clari (teknologji e lartë Vit.C, Vit. PP dhe Tetrapeptide-30): për ta bërë lëkurën të ndritshme, të njëtrajtshme dhe për të zvogëluar njollat ​​e errëta,
 • Vitamina E, Gamma Oryzanol: për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimi oksidativ, duke parandaluar hiperpigmentimin e shkaktuar nga ndotja e mjedisit,
 • ADN natriumi dhe Acidi Hialuronik: për të rivendosur elasticitetin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet që së pari të aplikoni D-Clar Micropeeling Concentrate dhe D-Clar Concentrated Depigmenting Drops.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Diethylhexyl Carbonate, Niacinamide, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Bis-PEG / PPG-16/16 PEG / PPG-16/16 Dimethicone, Polymethyl Methacrylate, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Sodium PCA, Oryza sativa (Rice) Bran Oil, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Ceteareth- 25, Arginine, Caprylic / Capric Triglyceride, Carbomer, Dimethicone, Polyglyceryl-10 Oleate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Hydroxyresveratrol, Sodium DNA, Tetrapeptide-30, Oryzanol, Urea, PCA, Hydrolyzed Rice Protein, Sorbitol, Lysine, Allantoin, Polyglyceryl-6 Palmate, Lacticidin Tocopherol, Chlorphenesin, o-Cymen-5-ol, Disodium EDTA, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate •Parfum (Fragrance).
The list of ingredients may undergo changes, we invite the consumer to refer to the product packaging for the most updated ingredient list.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – D-Clar Daily Depigmenting Cream”

LART