- 40%

Rilastil – Comfort Fluid (SPF 50+)

(10 përshtypje mbi produktin)

1,764 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Comfort Fluid SPF 50+

Emulsioni fluid për fytyrën, i padukshëm në lëkurë, me një teksturë ultra të lehta dhe freskuese.

Shumë i lehtë për tu përhapur, siguron një thithje të shpejtë për të garantuar rehatinë maksimale.

 • Parandalon djegien nga dielli
 • Parandalon njollat dhe skuqjet nga dielli
 • Mban lëkurën të shëndetshme dhe elastike
 • Ideal për lëkurë shumë të ndjeshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Diethylhexyl Carbonate • Octocrylene • Alcohol Denat. • Cyclohexasiloxane • Dibutyl Adipate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Titanium Doxide (Nano) • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Butylene Glycol • PEG- 30 Dipolyhydroxystearate • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Glycerin • Disteardimonium Hectorite • Silica • Dimethicone • Glyceryl Stearate • Dimethiconol • Bisabolol • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Tocopherol • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Diglycerin • PEG-8 • Sodium Benzoate • Ascorbyl Palmitate • Potassium Sorbate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
10 përshtypje për Rilastil – Comfort Fluid (SPF 50+)
 • Refije M.

  Perfekt

 • Refije M.

  Super e kenaqur

 • .

  This product is the best i ever used

 • .

  Best product ever

 • .

  Produkti me i mire qe kam perdorur.

 • .

  Best product

 • Esmi Y. (blerës i verifikuar)

  Shume e mire nuk e nderoj

 • Erisa G. (blerës i verifikuar)

  Shume e kenaqur

 • . (blerës i verifikuar)

  Shume cilesore

 • Erisa V.

  Shume e kenaqur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART