Rilastil – Aqua BB cream (SPF 15)

(Rilastil Aqua – BB Cream)

2 nuanca: Light dhe Medium

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

I përshtatshëm për të gjithë llojet e lëkurave edhe ato më të ndjeshmet.
Trajtim kozmetik dhe multifunksional me një teksture të lehtë dhe të butë. Rregullon pamjen duke dhënë një pamje natyrale dhe uniforme. Ka një veprim hidratant dhe anti-rrudhe, mbron lekuren nga foto-plakja (SPF 15 UVA-UVB) dhe parandalon njollat.

2 nuanca: light dhe medium

Karakteristikat
– Lëkura është e butë dhe e mëndafshte duke ulur imperfeksionet
– Zbardh ngjyrën e lëkurës
– Vendos gjendjen normale të hidratimit të lëkurës (Acidi Hialuronik me peshë të lartë molekulare ruan hidratimin e shtresës sipërfaqësore të epidermës, ndërkohë që Acidi Hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton epidermën në thellësi)
– Mbron lekuren nga foto-plakja (SPF 15)

Mënyra e përdorimit
Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe qafe pas pastrimit me larësin e fytyrës të linjës Rilastil-Aqua. Për të rritur mbulimin e lëkurës mund të riaplikoni përsëri produktin.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– Paketim i sigurtë
– Jo komedogjenik
– Pa ngjyrues
– Pa paraben
– Hipoalergjik

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Linja

Aqua

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Nuanca

Light, Medium

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua BB cream (SPF 15)”

LART