Rilastil – Balsam për buzë (+krem për duart dhuratë)

1,150 Lekë

+ Krem për duart dhuratë! Sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ushqen dhe eleminon tharjen duke i lënë buzët të buta dhe të hidratuara.

 • Përmban 15% gjalpë Shea
 • Pa ngjyrues, konservant, derivate të grurit, vazelinë, vaj vazaline.
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
Firma

Rilastil

Bis-Diglyceryl Polyacyladipate- 1 • Olus (Vegetable) Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Triacontanyl PVP • Glyceryl Dibehenate • Tocopheryl Acetate • C10-18 Triglycerides • Argania spinosa Kernel Oil • Tribehenin • Nylon-6/12 • Glyceryl Behenate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Ethyl Vanillin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Balsam për buzë (+krem për duart dhuratë)”

LART

×