- 20%

Rilastil – Re-Sleep Balsam nate ushqyes

6,608 Lekë

(Re-Sleep – Balm)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Re-Sleep Balsam nate ushqyes

Re-Sleep Balsam nate ushqyes është një emulsion i pasur, përthithet shpejt dhe lehtë, i përshtatshëm si një trajtim antirrudhë nate.
Falë vetive ushqyese dhe rigjeneruese lëkura do jetë më e ndritshme, e gjallëruar, e tonifikuar dhe elastike, duke rikthyer aftësinë natyrale për të reflektuar dritën.

Përqendrimi i lartë i aktivëve që përmban produkti kryen një veprim forcues, lifting dhe kundër rrudhave. Trajtimi mund të kompletohet me Serumin Rilastil Progression HD Brigthtness Activator.

Mund të përdoret si një trajtim periodik për të gjitha moshat dhe tipet e lëkurës. Ju rekomandojmë përdorimin e këtij produkti në ndryshimin e stinëve ose kur lëkura është e lodhur/stresuar.

 • Pa ngjyra artificiale dhe derivate gruri
 • Jo komedogjene
 • Hipoalergjike
 • I testuar klinikisht
 • Testuar për Nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur

Re-Sleep Balsam nate ushqyes jep efekt në lëkurë, tonifikon, bëhet më e ndritshme, uniforme dhe e rivitalizuar. Forcon dhe optimizon elasticitetin e lëkurës, duke ruajtur shkëlqimin dhe qëndrueshmërinë e saj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni balsamin në mbrëmje, në fytyrë të thatë pas pastrimit të plotë dhe heqjes së grimit, dhe menjëherë pas aplikimit të serumit Re- Sleep të natës Rilastil. Më pas aplikoni kremin tuaj të zakonshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Linja

Re-Sleep

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Aqua (Water) • Dimethicone • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Diethylhexyl Carbonate • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Bis- PEG/PPG- 16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Cyclopentasiloxane • Polymethyl Methacrylate • PEG-100 Stearate • Glyceryl Stearate • Ceteareth- 25 • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Hydrogenated Polydecene • Hydrogenated Didecene • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Niacinamide • Betaine • Lycium barbarum Fruit Extract • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Soy Isoflavones • Tocopheryl Acetate • Polysilicone- 11 • Caprylic/Capric Triglyceride • Lactobionic Acid • Sodium PCA • Arginine • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Oryzanol • Sodium Hyaluronate • Palmitoyl Hexapeptide- 14 • Resveratrol • Pentapeptide- 21 • Octyldodecyl Lactate • Propanediol • Carbomer • Xanthan Gum • Polysorbate 20 • Isohexadecane • Ethyl Linolenate • Sodium Lauroyl Lactylate • Ethyl Oleate •M Ethyl Linoleate • Phytosphingosine • Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Octyldodecanol • Hydrogenated Coco- glycerides • Polysorbate 80 • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Decyl Glucoside • Lecithin • Tocopherol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Butylene Glycol • Hexylene Glycol • Caprylyl Glycol • Ethylhexylglycerin • Phenoxyethanol • Alcohol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Sodium Benzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Re-Sleep Balsam nate ushqyes”

LART