- 20%

Rilastil – Aqua Moisturizing Mask

(1 përshtypje mbi produktin)

2,480 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Aqua Moisturizing Mask

Rilastil Aqua është linja e plotë e produkteve e dedikuar për hidratimin e lëkurës, për të mbajtur lëkurën tuaj të freskët, të tonifikuar dhe për të parandaluar formimin e rrudhave. Maska hidratuese Rilastil Aqua është një emulsion i freskët dhe i butë, me shumë substanca aktive për t`ju rikthyer hidratimin dhe butësinë e menjëhershme në lëkurën tuaj të fytyrës.

 • Rikthen hidratimine lëkurës
 • Rikthen integritetin e barrierës së lëkurës, duke penguar humbjen e ujit
 • Bën lëkurën tuaj të duket e ndritshme dhe e butë.
 • E përshtatshme për çdo lloj lëkure.

Udhëzime mbi përdorimin

Në mënyrë që të keni një fytyrë të freskët dhe të hidratuar në mënyrë të përsosur, rekomandohet të përdorni produktin një ose dy herë në javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua (Water) • Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) • Glycol Stearate • Stearic Acid • Propylene Glycol • Paraffin • Squalane • Persea gratissima (Avocado) Oil • Algin • Triethanolamine • Cetyl Palmitate • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Xylitol • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Olus Oil (Vegetable Oil) • Phytosphingosine • Cholesterol • Carbomer • Xanthan Gum • Citric Acid • Potassium Sorbate • Sodium Methylparaben • Sodium Ethylparaben • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Aqua Moisturizing Mask
 • Esmi Y. (blerës i verifikuar)

  Shumeee e mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART