- 30%

Rilastil – Aqua krem hidratues për konturin e syve

(1 përshtypje mbi produktin)

1,750 Lekë

(Aqua – Eye Cream)

Përshkrimi i Produktit

Trajtim specifik për hidratimin e zonës përreth syve (periokulare).
Përmban HALOXYL™, i cili redukton ngjyrimin karakteristik të rrathëve të zinj të syve dhe EYELISS™, i cili shmang formimin e qeseve të syve.

Rezultati
Lëkurë më e re dhe e hidratuar.

Mënyra e përdorimi
Të aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në zonën përreth syve, pas pastrimit të kujdesshëm të saj. Masazhoni lehtësisht zonën rreth konturit të syve deri sa kremi të përthithet plotësisht. MOS e aplikoni mbi qepallën e lëvizshme.

Avantazhet
– Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
– Testuar për Nikel, Palladium, Kobalt, Krom, Mërkur
– E testuar klinikisht
– Paketim i sigurtë
– Pa parfum
– Jo komedogjenik

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  100%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Rilastil – Aqua krem hidratues për konturin e syve
 • (blerës i verifikuar)

  ??‍♀️

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART