- 30%

Rilastil – Aqua Intense Spray

1,953 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Aqua Intense Spray

Aqua Intense Spray është një hidratues intensiv me veprim qetësues ndaj lëkurës. I pasur me acid hialuronik dhe Chondrus Crispus të cilët kanë efekt mbrojtës ndaj ndotjes.

 • Ekstrakt Hazel
 • Sodium PCA
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato më të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni në mënyrë të barabartë në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje ose gjatë ditës. Spërkateni në jo më pak se 15-20 cm largësi.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

100ml

Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium PCA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Bark/Twig Extract, Sodium Hyaluronate, Methylpropanediol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Sodium Hydroxide.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua Intense Spray”

LART