- 20%

Rilastil – Aqua Intense Gel Serum

3,248 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Aqua Intense Gel Serum

Serumi Rilastil Aqua Intense Gel është një serum hidratues intensiv me veprim kundër ndotjes. Gjithashtu është i pasur me acid hialuronik dhe Chondrus Crispus të cilët  kanë efekt mbrojtës ndaj ndotjes. Pas përdorimit të këtij serumi lëkura juaj do të jetë më e butë dhe e lëmuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë, në qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water) • Pentylene Glycol • Glycerin • Chondrus crispus Powder (Carrageenan) • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • C12-13 Pareth-9 • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Arginine • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua Intense Gel Serum”

LART