- 20%

Rilastil – Aqua Body Mousse

2,320 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Aqua Body Mousse

Falë pranisë së acidit hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare, i kombinuar me SK-Influx® V (ceramides) dhe vajin e Evening Primrose të pasur me Omega 3, Aqua Body Mousse hidraton dhe freskon lëkurën edhe atë më të ndjeshme.

 • Hipoalergjik
 • Pa paraben,  pa alkool
 • Testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të aplikoni një sasi të vogël produkti në të gjithë trupin, duke e riaplikuar nëse është e nevojshme si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua (water), ethylhexyl palmitate, urea, butane, peg-40 stearate, octyldodecanol, propane, glycerin, cetearyl alcohol, peg-20 stearate, acrylates / palmeth-25 acrylate copolymer, triethanolamine, c13-15 alkane, phenoxyethanol, parfum (fragrance), isobutane, ethylhexylglycerin, sodium hyaluronate, hydrolyzed hyaluronic acid, olus oil (vegetable oil), oenothera biennis (evening primrose) oil, sodium lauroyl lactylate, ceramide np, ceramide ap, phytosphingosine, cholesterol, carbomer, xanthan gumamide eop. 200 ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Aqua Body Mousse”

LART