- 20%

Rilastil – Stretch Marks Ampula kundër strijave

4,034.40 Lekë

(Stretch Marks – Vials)

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Stretch Marks Ampula kundër strijave

Ampulat e strijave Rilastil Smagliature janë një trajtim intensiv me veprim parandalues dhe kunderveprues ndaj strijave.

Falë përbërjes së tyre të përthithjes së shpejtë, aplikohen lehtë dhe ofrojne veprim intensiv. Për më tepër, ampulat Smagliature janë pjesë e gamës Rilastil Stretch Marks. Ky grup produktesh fokusohet në parandalimin dhe trajtimin aktiv të shenjave atrofike, të njohura edhe si strijat.Gjithashtu, këto produkte punojnë për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës dhe, së dyti, japin hidratim dhe ushqim intensiv.Formulat Rilastil Stretch Marks janë testuar dhe janë të sigurta për t’u përdorur gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Karakteristikat
Tekstura: vaj;
Koha e aplikimit: sa herë që është e nevojshme;
Mosha: 13+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës;
Përfitimet kryesore: një trajtim intensiv që jo vetëm redukton pamjen e strijave tashmë ekzistuese, por gjithashtu parandalon shfaqjen e të rejave.

Përbërësit kryesorë:
Aminoacidet esenciale janë përbërës antioksidues dhe agjentë që lidhin ujin. Kur përzihen me përbërës të tjerë restaurues të lëkurës, kane një ndikim të rëndësishëm në reduktimin e efekteve të plakjes. Në këtë formulë, ky komponent ndihmon në rivendosjen e matricës së lëkurës;
Kompleksi i vitaminave që ka një veprim dermotrofik, pra kundër strijave dhe parandalimin e shfaqjes së të rejave;
Acidi hialuronik është një përbërës restaurues që rrit hidratimin e lëkurës. Për më tepër, stimulon prodhimin e kolagjenit, qetëson dhe mbron lëkurën nga dëmtimet mjedisore.

Udhëzime mbi përdorimin

Thyeni ampulën dhe  përdoreni këtë formulë në zonën që doni të trajtoni. Më pas, masazhonjeni butësisht, derisa produkti të jetë përthithur plotësisht.

3/5 (1 Review)
Firma

Rilastil

Linja

Stretch Marks

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

10 x 5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Stretch Marks Ampula kundër strijave”

LART