- 20%

Rilastil – AK Repair (SPF 100)

3,016 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – AK Repair (SPF 100)

Emulsioni fluid i cili indikohet për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën e ekspozuar ndaj rreziqeve të shkaktuara nga faktorët e mjedisit (ndotja dhe madje edhe në rast të dëmtimit aktinik).

I përshtatshëm edhe për lëkurën më të ndjeshme dhe delikate, të predispozuar për skuqje dhe shfaqjen e njollave të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundni shishen dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në zonën që do të trajtohet me një masazh të lehtë deri në thithjen e plotë. Aplikoni shpesh në rast të djersitjes intensive dhe pas larjes dhe tharjes.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

SPF

100+

Cyclopentasiloxane • Aqua (Water) • Octocrylene • Alcohol Denat. • Dibutyl Adipate • Diethylhexyl Carbonate • Cyclohexasiloxane • Titanium Dioxide (Nano) • Niacinamide • Butylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Bis Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Acetyl Tyrosine • Proline • Bisabolol • Adenosine Triphosphate • Hydrolyzed Vegetable Protein • Epigallocatechin Gallate • Algin • Sodium Hyaluronate • Silica • Disteardimonium Hectorite • Dimethicone • Dimethiconol • Glyceryl Stearate • PEG-8 • Tocopheryl Acetate • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – AK Repair (SPF 100)”

LART