- 20%

Rilastil – Acnestil Sebum-Normalizing Cream (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,016 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Acnestil Sebum-Normalizing Cream (SPF 50+)

Emulsioni i lehtë me sebum-rregullues, mattifikues dhe vetitë qetësuese. I pasuruar me Azeloglikinë dhe Niacinamide, me veprim rregullues të prodhimit te sebumit (yndyrës). Ancestil Photoprotective Cream ofron mbrojtje të lartë nga dielli.

I ideuar për lëkurat mikse, të yndyrshme me tendencë akneike. I testuar për mbrojtje nga drita blu.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një masazh të butë,gjysmë ore para ekspozimit në diell.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
1 përshtypje për Rilastil – Acnestil Sebum-Normalizing Cream (SPF 50+)
 • Anxhela B. (blerës i verifikuar)

  Ngjites, perhapet me veshtiresi. Aroma jo e kendshme sipas meje. SPF-ja qe me pelqen me pak nga Rilastil.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART