- 30%

Rilastil – Acnestil PB Soothing Sebum-Normalizing Gel

1,659 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Acnestil PB Soothing Sebum-Normalizing Gel

Xhel me teksturë të lehtë i formuluar me pre dhe postbiotikë, me veprim ribalancues. I jep lëkurës rehati optimale falë veprimit të tij qetësues dhe kundër skuqjes, normalizon sekretimin e sebumit, duke i rikthyer hidratimin fiziologjik lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe tharjes së fytyrës.

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë; shpëlajeni me ujë nëse është e nevojshme. Mbajeni  mbyllur dhe larg burimeve të nxehtësisë.

 

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water) • Pentylene Glycol • Glycerin • Ectoin • Alpha-Glucan Oligosaccharide • Chondrus crispus Powder (Carrageenan) • Lactobacillus ferment • Hydrolyzed Yeast Protein • Butylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Mannitol • Xanthan Gum • Lactic Acid • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Acnestil PB Soothing Sebum-Normalizing Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART