- 30%

Rilastil – Acnestil Mat krem hidratues, stabilizues i yndyrës

(12 përshtypje mbi produktin)

1,365 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Acnestil Mat krem hidratues, stabilizues i yndyrës është një emulsion i lehtë që përthithet shpejt, specifik për reduktimin e shkëlqimit të lëkurave të yndyrshme, të kombinuara dhe me tendencë akneike.

Ndihmon në mbylljen e poreve të zgjeruara, duke mbajtur lëkurën e butë dhe të pastër. Matifikon dhe minimizon imperfeksionet. E përshtatshme edhe për lëkurat më të ndjeshme.

 • Pa derivate të grurit
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastruar më përpara me Rilastil Acnestil Xhel Pastrues ose Shkumë Pastruese.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water) ● Dibutyl Adipate ● Dimethicone ● Glycerin ● Arachidyl Alcohol ● Behenyl Alcohol ● Niacinamide ● Panthenol ● Polymethyl Methacrylate ● Polyacrylate Crosspolymer-6 ● Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil ● Potassium Azeloyl Diglycinate ● Tapioca Starch ● Pseudoalteromonas Ferment Extract ● Arachidyl Glucoside ● Sodium Salicylate ● Tocopheryl Acetate ● Dipotassium Glycyrrhizate ● Xanthan Gum ● Sodium Lauroyl Lactylate ● Sodium Hyaluronate ● Citric Acid ● Polymethylsilsesquioxane ● NP Ceramide ● Sodium DNA ● AP Ceramide ● EOP Ceramide ● Phytosphingosine ● Cholesterol ● Carbomer ● Tocopherol ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Disodium EDTA ● Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.23
  vlerësime
 • 5 Yje
  69%
  4 Yje
  15%
  3 Yje
  15%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  8%
12 përshtypje për Rilastil – Acnestil Mat krem hidratues, stabilizues i yndyrës
 • (blerës i verifikuar)

  E mora me recete ne fakt, ma sugjeroi nje dermatologe. Me ka bere shume pune, eshte perfekt per lekuren e yndyrshme. Nuk krijon as irritime as asgje, tretet shpejt dhe ka arome te kendshme. Ua sugjeroj te gjithe atyre qe kane problem me aknet dhe yndyren ne lekure.

 • (blerës i verifikuar)

  Fantastik

 • (blerës i verifikuar)

  Kremi ka konsistencen e duhur, mban lekuren e bute dhe minimizon prodhimin e yndyres, duke qene se kam lekure me tendence yndyrore. Shume e kenaqur!

 • Rezultate te shkelqyera me perdorim te rregullt. Une e perdor se bashku me xhelin lares, jane super produkte.

 • (blerës i verifikuar)

  Nothing special about this product, shume normal ??‍♀️
  Megjithate per lekurat e ndjeshme dhe te yndyrshme nuk eshte keq…

 • (blerës i verifikuar)

  Kremi ka nje teksture te plote, thuajse pa arome dhe duhet perhapur mire me dore per tu absorbuar. Bën një punë të mire në matifikimin e fytyres ne momentin e aplikimit por nuk e ruan gjate dites. Krijon si thermija të vogla në lëkurë, sidomos kur aplikoj edhe kremin e diellit mat te Rilastilit.

 • (blerës i verifikuar)

  Kremi eshte lehtesisht i tretshem, lekura e perthithe shpjet.Nuk kam shume kohe qe e perdor, por qe kur kam filluar ta aplikoj ne fytyre po shoh permiresim,aknet po m’i heq dalengadale,nuk i kam me si ne fillim.

 • (blerës i verifikuar)

  Shume e zhgenjyer nga produkti. Mos e blini vajza sepse mbasi e aplikon perhap therrmija te vogla sikur ta kesh fytyren pa lare nje shekull. Dhe fytyren ta le shume te ashper. Me kishin thene qe rilastil nk ja vlen te perdoret por ja e provova dhe e vertetova me mire.

 • Krem shume i mire per fytyra te yndyrshme me tendenc per akne. Mua me ka dhen rezultate te mira.
  E shoqeroj bashke me larsin acnestil

 • Kam pak dit qe e perdor sepse gjitjmon kam perdorur vetem spf , diten e par kir e perhapa u be si me thermija lekure por mendoj ndoshta pastrohet lekura??
  Me pas ditet e tjera nuk mdodhi e njejta gje. Fytyra me qendron e bute , ne mengjes siper vendos edh spf .. nga spff jam shum e knaqur , ndersa per hidratusin esht akoma heret per nje vleresim.

 • (blerës i verifikuar)

  Super krem,vazhdoj ta perdor prej muajsh.

 • (blerës i verifikuar)

  E perdor prej muajsh, shume e kenaqur , dhe goxha rezultat i mire😍 shume e kenaqurrr , kremi hapet shum mire dhe perthithet shume shpejt.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART