- 20%

Rilastil – Acnestil Anti-Blemish Kit

1,848 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Acnestil Anti-Blemish Kit

Rilastil Acnestil Anti-Blemish Kit vjen në formën e paketimit të limituar për lëkurat mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. Me blerjen e kremit Acnestil Attiva 40 ml përfitoni falas xhelin larës në format 50 ml.

Acnestil Ativva krem ofron trajtim për lëkurat mikse, të yndyrshme dhe me tendencë për akne.

Me veprim keratolitik, normalizues të yndyrës, zbutës dhe matifikues, redukton dhe parandalon imperfeksionet në lëkurat e papastra.
E pasur me Pantenol, Ceramide dhe Acid Hialuronik me veprim hidratues dhe antimikrobial që ndihmon në kontrollin e mikroorganizmave në lëkurë.

 • Pa paraben, parfum, derivate të grurit, petrolatum (vazelinë, vaj vazeline), lanolinë dhe derivate të lanolinës.
 • Hipoalergjik
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Rilastil Acnestil Cleansing Gel është një trajtim për larjen e përditshme, purifikimin dhe riekuilibrimin e lëkurave të papastra dhe me imperfeksione, i pasur me përbërës aktivë specifikë.

Ideale për lekurat e yndyrshme, mikse dhe me tendencë për akne; i përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme dhe delikate.

 • Me parfum delikat pa alergenë
 • 0% SLES, SLS, paraben, ngjyrues dhe derivate të grurit
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni xhelin larës Rilastil Acnestil Cleansing Gel në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni me ujë të bollshëm. Aplikoni kremin Acnestil Ativva në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastër e të thatë, pasi ta keni pastruar me xhelin Acnestil.

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml, 50ml

Acnestil Attiva
Aqua (Water) • Dibutyl Adipate • Dimethicone • Niacinamide • Glycerin • Arachidyl Alcohol • Behenyl Alcohol • Polymethyl Methacrylate • Panthenol • Polyacrylate Crosspolymer-6 • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Potassium Azeloyl Diglycinate •Arachidyl Glucoside • Propanediol • Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Xanthan Gum • Sodium Lauroyl Lactylate • Sodium Hyaluronate • Zinc PCA • Copper PCA • Citric Acid • Ceramide NP • Sodium DNA • Ceramide AP • Phytosphingosine • Cholesterol • Carbomer • Oligopeptide-10 • Ceramide EOP • Tocopherol • Disodium EDTA • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Chlorhexidine Digluconate • Sodium Benzoate.

Acnestil Xhel larës për fytyrën
Aqua (Water) • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Polysorbate 20 • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-120 Methyl Glucose Dioleate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Propylene Glycol • Coco-Glucoside • Glyceryl Oleate • PPG-26-Buteth-26 • Citric Acid • Sodium PCA • Niacinamide • Panthenol • Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Potassium Azeloyl Diglycinate • Zinc PCA • Copper PCA • Sodium Hyaluronate • Oligopeptide-10 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • C12-13 Alkyl Lactate • Sodium Chloride • Tocopherol • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Caprylic / Capric Triglyceride • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Propanediol • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Chlorhexidine Digluconate • SodiumBenzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Acnestil Anti-Blemish Kit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART