- 20%

Rilastil – Acne Summer Kit (SPF 50+)

(2 përshtypje mbi produktin)

2,016 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Acne Summer Kit

Seti Acne Summer Kit përmban:

Një trajtim për larjen e përditshme, purifikimin dhe riekuilibrimin e lëkurave të papastra dhe me imperfeksione. i pasur me përbërës aktivë specifikë.

Ideale për lëkurat e yndyrshme, mikse dhe me tendencë për akne; i përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme dhe delikate.

 • Acnestil Photoprotective Cream SPF 50+ (50 ml)

Emulsioni i lehtë me sebum-rregullues, mattifikues dhe vetitë qetësuese. I pasuruar me Azeloglikinë dhe Niacinamide, me veprim rregullues të prodhimit te sebumit (yndyrës). Ancestil Photoprotective Cream ofron mbrojtje të lartë nga dielli.

I ideuar për lëkurat mikse, të yndyrshme me tendencë akneike. I testuar për mbrojtje nga drita blu.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Sun System Acnestil SPF50+
Aqua (Water) , Methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol (nano) , Ethylhexyl Salicylate , Butyl Methoxydibenzoylmethane , Silica , Isodecyl Neopentanoate , Dicaprylyl Carbonate , Dibutyl Adipate , Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine , Ethylhexyl Triazone , Ceteth-2 , Ceteareth-25 , Tris-Biphenyl Triazine (nano) , Potassium Cetyl Phosphate , Polyester-7 , Niacinamide , Methylpropanediol , Potassium Azeloyl Diglycinate. Decyl Glucoside , Neopentyl Glycol Diheptanoate , Glyceryl Dibehenate , Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer , Tribehenin , Xanthan Gum , Tocopheryl Acetate , Dipotassium Glycyrrhizate , Glyceryl Behenate , Tetrasodium Glutamate Diacetate , Diethylhexyl Syringylidenemalonate , Propylene Glycol Caprylic/Capric Triglyceride , Schisandra chinensis Fruit Extract , Diglycerin , Glycerin , Pinus pinaster Bark/Bud Extract Peucedanum ostruthium Leaf Extract , Buddleja davidii leaf Extract Artemisia umbelliformis Extract , Sodium Hydroxide , Ethylhexylglycerin , Caprylyl Glycol , Phenylpropanol , Propanediol , Sodium Benzoate , Potassium Sorbate , Parfum (Fragrance).

Acnestil Gel:
Aqua (Water) , Sodium Lauroyl Sarcosinate , Polysorbate 20 , Glycerin , Cocamidopropyl Betaine , PEG-120 Methyl Glucose Dioleate , Sodium Cocoamphoacetate , Lauryl Glucoside , Sodium Methyl Cocoyl Taurate , Xylitol , PEG-7 Glyceryl Cocoate , Propylene Glycol , Coco-Glucoside , Glyceryl Oleate , PPG-26-Buteth-26 , Citric Acid , Sodium PCA , Niacinamide , Panthenol , Sodium Salicylate , Tocopheryl Acetate , Dipotassium Glycyrrhizate , Potassium Azeloyl Diglycinate , Zinc PCA , Copper PCA , Sodium Hyaluronate , Oligopeptide-10 , PEG-40 Hydrogenated Castor Oil , C12-13 Alkyl Lactate , Sodium Chloride , Tocopherol , Diethylhexyl Syringylidenemalonate , Caprylic/Capric Triglyceride , Hydrogenated Palm Glycerides Citrate , Lecithin , Ascorbyl Palmitate , Propanediol , Phenoxyethanol , Caprylyl Glycol , o-Cymen-5-ol , Chlorhexidine Digluconate , Sodium Benzoate , Disodium EDTA , Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Rilastil – Acne Summer Kit (SPF 50+)
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Detergjenti me pelqen, kam lekure mikse pa probleme. Gjithashtu kremi eshte i lehte ne lekure

 • Megi K. (blerës i verifikuar)

  Detergjenti pastron shume mire lekuren. Kremi mbrojtes eshte i rende per nje lekure te yndyrshme me akne.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART