- 20%

Nuxe – Rêve de Miel Shampo me mjaltë për të gjithë tipet e flokëve

1,520 Lekë

(Rêve de Miel Shampooing douceur)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Për të gjitha tipet e flokëve
Në jetën e përditshme Shampo Rêve de miel me një delikatesë të pakrahasueshme, pastron butësisht flokët falë bazës larëse mjaft të butë, që u përshtatet të gjitha tipeve të flokëve dhe nuk djeg sytë. E formuluar pa paraben dhe pa silikon ajo i mbështjell flokët me një ëmbëlsi të mjaltë, të mrekullueshme. Për të gjîthë familjen.
Rezultati: Flokë të butë, që e mbajnë krehjen në mënyrë perfekte.

Firma

Nuxe

Linja

Reve de Miel

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Rêve de Miel Shampo me mjaltë për të gjithë tipet e flokëve”

LART